Listwy sufitowe karniszowe

Kiedy urządzamy swoje nowe mieszkanie lub robimy remont, bardzo często myślimy w pierwszej kolejności o dużych zakupach, które będą odpowiedzialne za zmianę całego wystroju wnętrza. Rzadko kiedy już na początku projektowania i planowania nowej aranżacji zajmujemy się także elementami wykończenia, co nierzadko okazuje się błędem - to właśnie eleganckie i szlachetne wykończenia sprawiają, że efekt końcowy naszego projektu zachwyca dbałością o detale i odpowiedniością stylu. Listwy przysufitowe karniszowe stanowią dużą część asortymentu w naszym sklepie, ponieważ bardzo często okazują się niezbędne, aby zamaskować to, czego nie chcemy pozostawiać na widoku oraz aby dopełnić aranżację wnętrza. W tym artykule podpowiemy, dlaczego warto zdecydować się na listwy maskujące do karniszy sufitowych.

KUP TERAZ

Listwa sufitowa maskująca karnisz - kiedy jest potrzebna?

Jeśli zastanawiasz się, kiedy potrzebne są listwy karniszowe sufitowe, odpowiadamy - wszędzie tam, gdzie chcesz ukryć prowadnice firan, zasłon, żaluzji lub rolet przyokiennych. Listwa sufitowa maskująca karnisz sprawia, że wszystkie te elementy pozostają ukryte pod listwą, co zwiększa estetyczne walory całego pomieszczenia i zapewnia eleganckie wykończenie. Ponadto, listwy sufitowe karniszowe mogą być użyte wszędzie tam, gdzie po prostu zależy nam na nowoczesnym wystroju wnętrza. Listwy maskujące karnisz to z całą pewnością dobry wybór, jeśli chcemy stworzyć w mieszkaniu wrażenie dbałości o detale, a efektowny cokół, który tworzą listwy przysufitowe to perfekcyjne wykończenie każdej przestrzeni.
Sprawdź teraz
efekciarnia.pl

Listwy przysufitowe karniszowe - zalety

W przypadku listew maskujących karnisz mówimy o wielu możliwościach aranżacyjnych. Gładkie, białe listwy tworzą doskonałe tło dla różnego rodzaju stylów wnętrzarskich, a przede wszystkim stylu klasycznego i glamour. Co więcej, większość listew wykonana jest z poliuretanu, który gwarantuje bardzo wysoką odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne, takie jak wilgoć, nasłonecznienie i uszkodzenia. Listwy są bardzo lekkie, łatwo się je montuje i większość z nich bez problemu można pomalować na dowolny kolor. Co więcej, elastyczny, ale trwały poliuretan pozwala na wykonanie w listwach sufitowych dowolnych zdobień i ornamentów, dzięki czemu można nadać wnętrzu indywidualnego charakteru. W naszej ofercie znajdziesz wiele listew maskujących do karniszy sufitowych, są one dostępne w wielu wzorach i rozmiarach, a także w atrakcyjnych cenach. Niektóre z listew sufitowych karniszowych doskonale nadają się do tego, aby połączyć je z wężem LED, który dodatkowo rozświetli przestrzeń przy suficie, zapewniając oryginalny efekt w całym pomieszczeniu.