Gładka listwa sufitowa karniszowa LK-02 Creativa

Obecnie coraz częściej korzystamy w naszych wnętrzach z listew karniszowych, idąc w stronę minimalistycznej, ponadczasowej estetyki. Prezentowany produkt posiada prostą konstrukcję, która sprawdzi się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych, umożliwiając ukrycie szyn oraz prowadnic, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się bardziej uporządkowane i harmonijne.

Listwa sufitowa LK-02 Creativa to element aranżacji dopracowany w każdym calu. Jej montaż jest łatwy i bezproblemowy i odbywa się za pomocą markowego, wytrzymałego kleju. Do jej produkcji wykorzystano wytrzymałe materiały najwyższej jakości, dzięki którym listwa zyskuje doskonałą żywotność. Jej niemałym atutem jest także atrakcyjna cena.

KUP TERAZ

Listwa karniszowa Creativa LK-02 – czym się cechuje?

Listwa karniszowa Creativa została wykonana z wysokiej klasy poliuretanu, dzięki czemu jest lekka, a zarazem wytrzymała na wiele czynników, takich jak wilgoć, dlatego można mieć pewność, że nie ulegnie odkształceniom ani odbarwieniom z biegiem czasu, nawet zdobiąc łazienkę. Co więcej, materiał ten daje szerokie pole do popisu w kwestii rozwiązań aranżacyjnych, jako że jest bardzo łatwy do pomalowania na wybrany kolor. Istnieje także możliwość zamówienia listwy w wybranym kolorze.

Produkt został wyposażony w technologię Light Blocker, za sprawą której stosowanie oświetlenia LED nie wiąże się z przebijaniem się światła. Cechuje się ponadto sztywną budową, dzięki czemu zawsze prezentuje się nienagannie.

Gdzie kupić gzyms Creativa LK-02?

Listwę karniszową Creativa LK-02 najlepiej jest zakupić w sklepie zaufanego sprzedawcy, takim jak Efekciarnia.pl, która może się pochwalić wieloletnią obecnością na rynku, a przez to – świetnymi cenami, których próżno szukać w innych sklepach. Termin realizacji jest bardzo szybki, podobnie jak dostawa. Co ważne, produkty są wysyłane prosto z magazynu dystrybutora lub producenta, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko potencjalnych uszkodzeń. Wpływa na to również solidne zapakowanie zamówienia. W razie stwierdzenia wad produktu wymiana następuje sprawnie i bezproblemowo.

W sklepie Efekciarnia.pl zakupimy także dedykowany, profesjonalny klej, który umożliwi nam łatwy i estetyczny montaż listew. Opinie zadowolonych klientów jednoznacznie wskazują na fakt, że kontakt ze sprzedawcą jest satysfakcjonujący, podobnie jak jego profesjonalne podejście. Wśród atutów listwy Creativa LK-02 wymieniają także przystępną cenę, doskonałą jakość oraz efektowny wygląd produktu, który, łącząc te cechy, jest jedyny w swoim rodzaju.